1 / 3
Izrabotuvame kompletna vodovodna i odvodna instalacija
1 €
09.02.2020 11:21

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvame kompletna vodovodna i odvodna instalacija
Robert 070234634
Borce 075400748

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075400748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам