Се продава лозје, сорта ВРАНЕЦ
2.500 €
Цената е фиксна
23.11.2019 16:31

Неготино / Неготино

Квадратура:

4200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје, сорта вранец 4,2 декари под систем за наводнување во добра кондиција.
Атар на с.Курија, општина Неготино
Тел. за контакт: 072-269-939

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070-359-878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам