Se prodava stan
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.11.2019 22:09

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

71 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kicevo do posta lameli

Se prodava stan vo kicevo vo naselbata lameli odma do postata. 71 metrikvadratni. Tel za kontakt.078809104

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078809104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам