Logo

KUPUVAM Punto, Fiesta, Corsa, Polo, Golf, Astra, Skoda

Број на оглас: 3421951 | Објавен на: 11.11.2019, 14:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KUPUVAM Punto, Fiesta, Corsa, Polo, Golf, Astra, Skoda, Toyota, i dr. ponovi modeli od 2006 nagore
Benzin/Plin ili Dizel

realni ceni

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач