1 / 1
се продава половна гума (внатрешна со надворешна)
3.000 МКД
Цената е фиксна
08.11.2019 11:09

Делчево / Делчево

се продава гума компет надворешна со внатрешна 11,02,28 за IMT FERGUSON 533 или 539,

лице за контакт Никица Делчево 070 983 636

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

MARIJA
Потврден огласувач
072220803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам