profesionalen vozac so dolgogodisno iskustvo C, E i D katego
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.11.2019 11:39

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

baram rabota za zamena na relacija MK- D,NL,B-MK
moze i na relacija D-NL, so MK dokumenti
kontakt: Zoran
070 999 801

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

zoran velichkovski
Потврден огласувач
070999801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам