1 / 8
Ford Fiesta
2.500 €
Цената не е фиксна
08.11.2019 13:33

Дојран / Гевгелија

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kolata e maksimum zacuvna! Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.
Tose 078355 688
Marjan 078 355 744

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire Iliev
Потврден огласувач
76468880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам