1 / 3
M L I N
349 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2022 21:20

Кичево

Se prodava:
Motor sever 11kw/ 2800 vrtezi vo min.
Momentalno e na masina moze da se proba vo sekoe vreme!
Za podetalni informacii javete se!
077957800 Oliver

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

OLIVER
Потврден огласувач
077/957-800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам