1 / 7
YAMAHA HS-5
200 €
10.03.2022 12:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV STUDISKI MONITOR YAMAHA HS-5
CENA ZA EDEN ZVUCNIK 200 EVRA.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Epiphone
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам