1 / 12
Голф 4 1.6
1.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.11.2019 16:38

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Продавам голф 4 1.6 ср 101 кс во вожна состојба од опрема поседува електрика на ретровизори, електрика на прозори предни/задни, грејачи на ретровизори, грејачи на задно стакло има нови бандажи алумински 16-ки со нови гуми 16-ки М+С, клима обична, регистриран е до 05.10.2020 год за по детални информации јавете се на 078 377 039

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Стефан
Потврден огласувач
078377039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам