1 / 11
M-AUDIO AV-42
160 €
11.09.2020 23:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi studiski zvucnici M-AUDIO AV-42
cena za dva zvucnika 160 evra.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Epiphone
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам