1 / 9
Peugeot 206 2.0 HDI
2.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.11.2019 00:23

Неготино / Неготино

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

HITNO Se prodava Pezo 206 2.0 HDI vo odlicna sostojba,zaradi selidba vo stranstvo.
-Registriran e avtomobilot do 1 Mart 2020
-Zelen karton
-4 Zimski 2 letni gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078693897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам