1 / 2
Durkopp Adler 767
1.300 €
09.09.2020 22:16

Кичево

Se prodava masina za siejne so trostruki transport za koza i drugi debeli material od 1 - 10 mm ubod .servo motor.avtomstska pozicija na igla.
vo top sostojba
inf na tel 072 63 88 91

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
072638891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам