1 / 6
KRK RP-8- G4 RoKit Active Studio Monitor Speaker
280 €
11.09.2020 23:36

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov studiski monitor
KRK RP-8- G4 RoKit Active Studio Monitor Speaker
cena za eden zvucnik 280 evra.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Epiphone
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам