1 / 1
VELUX KOZNI RAKOMETNI TOPKI!!
1.000 МКД
05.07.2022 08:40

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat original VELUX rakometni topki.
pogodni za rakometni klubovi 2jka golemina.

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Справи / Опрема

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
078 308 480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам