1 / 10
Deloven prostor Vo centarot na Gevgelija
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2021 10:53

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Izdadeno. Deloven prostor Kompletno renoviran Vo centarot na gevgelija.se izdava na podolg vremenski period pogoden za kafeterija,kladilnica,notar,advokat,butik.42m2 korisna povrsina+8m2 magacin so 2wc.so dogovor moze da se prosiri uste 50m2.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
070218696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам