1 / 3
Kia rio za delovi
400 €
07.06.2022 08:09

Струга / Струга

Марка:

Kia

Модел:

Rio

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kia rio 2004g 1.5 benzin za delovi za povece informacii na telefon
078.845.983...
070.522.689

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам