1 / 12
Се продава куќа од 270 м2 и двор 150 м2
190.000 €
26.06.2020 15:15

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Се продава куќа од 270 м2 и двор 150 м2.

Куќата се состои од салон, кујна, 3 спални соби, 4 бањи, тераса, парно, соларно греење, камин.

Локација: населба Деребој

Цена 190000 евра

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам