1 / 4
Се продава голф - VW Golf
По Договор
11.11.2019 18:18

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Школката е оштетена во сообраќајна незгода но моторот е во одлична состојба

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ana
Потврден огласувач
075923848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам