1 / 3
Се продаваат градежни плацеви
20 €
15.11.2021 09:42

Неготино / Неготино

Квадратура:

629 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат 3 градежни плацеви во месноста "Стар Расадник" во близина на Градска Порта во Неготино.

Градежните плацеви се простираат на површина од:
- 629 м2
- 474 м2
- 473 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
078390957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам