1 / 3
Sijalicki H7, H4, H3 24V za kamion originalni germanski
1 МКД
27.06.2020 17:31

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi originalni sijalicki za kamion, sredno pozicija, dolgo, shtop, led markeri za kabina, kupeni od Germanija, Bosch, Hella, Triffa. Za povekje informacii na telefon.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
075275739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам