1 / 2
Тросед двосед фотеља
4.500 МКД
15.02.2021 19:19

Свети Николе / Свети Николе

Продавам половни тросед,двосед и фотеља со агол цена 4500 денари
Троседот се пушта за спиење

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Javete se na ovoj broj
Потврден огласувач
072240249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам