1 / 2
IT Support i Odrzuvanje Kompjuterski Sistemi
1 €
16.11.2019 17:26

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

IT Support za firmi i fizicki lica, vklucuvajki odrzuvanje na kompjuterski sistemi, popravka na kompjuteri, instalacija na Windows i drugi operativni sistemi, instalacija na razni programi i virtuelni masini, izvedba na kompjuterski mrezi, povrzuvanje i setiranje mrezni printeri, ruteri, backup na podatoci kako i resavanje na IT problemi od najrazlicna priroda.

Cena po dogovor.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
071583414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам