1 / 4
Baraka Iznajmuvanje Барака изнајмување издавање
120 €
Цената не е фиксна
17.02.2020 23:02

Кисела Вода / Скопје

се издава барака во населба драчево од 65 квадрати купатило кујна и 3 соби

Бојан 077959999

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
077959999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам