1 / 5
Polo 1.4 Dizel Donesena Od Ch So Servisna Knishka
2.999 €
3.000 €
05.11.2022 19:11

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Polo 1400 kubika dizel
2004 godina vo Knishka noviot model
Kolava ima 250 iljadi km orginal so servisna knishka od chvajcarija
Servisirana-ulje,gumi.koshnici.novi predni diskovi za koshnici
Prendnica komplet servisirana pred nekoj den
Mala potrosnja
Vnatre i nadvor top socuvana
Dva Para Bandazi
Cena 3000eu -bez zameni
Registrirana
Vnatre stolici nigde iskinati
Niedno svetlo ne sveti Shall tablla
Info email ili tel 070 888 882

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Chucky
Потврден огласувач
070888882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам