1 / 2
Dukjan vo kompleksot Dracevo-VIP-A1 so cista dokumentacija
3 €
Цената не е фиксна
29.09.2020 08:46

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

Dukjan vo naselba Dracevo, 30 kvadrati, so dva vleza, so dvorno mesto, do pazarot, na frekventna ulica, se izdava pod zakup. Kontakt telefon: 071 349 282

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

beko
Потврден огласувач
070311667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам