1 / 1
sofersajmi palenja dekli tiko tico
1 €
11.11.2021 17:37

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2019

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

prodavam delovi motori dekli sofersajmi menjaci sedista kako novi iventar svee za tikovcii po najniski cenii

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам