1 / 1
SE PRODAVAAT PCELI ПЧЕЛИ
7.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.11.2019 14:47

Виница / Виница

Se prodavaat:
- 75 pcelni semejstva vo DB sandaci so organski sertifikat koj go dobivate na Vase ime uste od prvata godina (inaku treba da se ceka 5 godini)
- Organski vosok ---- 100 kg
- Centrifuga za med

Sandacite se od 1 do 5 godini stari.
Moze i samo ramkite so pceli

informacii na telefon 077 590 567 GoceКатегорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
077590567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам