1 / 1
Se prodava niva vo selo trn.. Ekstra cena..!!
5.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.02.2022 15:57

Битола / Битола

Квадратура:

5231 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata si poseduva uredna dokumentacija ..
Moze da se vidi vo sekoe vreme

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
075307378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам