1 / 9
Крст со молитва 94cm x 67cm 3000 денари Материјал медијапа
2.900 МКД
Цената е фиксна
04.05.2022 12:23

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов


Крст со молитва 94cm x 67cm 2900 денари
Материјал медијапан

Праќаме по Карго
Контакт 075559058

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
075559058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам