1 / 4
Violina 4/4 marka Camerton
220 €
15.11.2019 10:51

Кисела Вода / Скопје

Se prodava violina 4/4 marka Camerton

Odlicna Violina, extra socuvana, svirena edna godina so kufer, gudalo i drzac. Odlicen zvuk i izrabotka.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070270018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам