1 / 4
Медицинска сестра/техничар во старски дом
По Договор
01.11.2022 07:06

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Приватна установа за социјална заштита на стари лица има потреба од медицинска сестра/техничар, неговател за вработување на неопределено време. Сите заинтересирани можат да не контактираат на 071 230 812

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

П.У.С.З - Сонце
Потврден огласувач
071230812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам