1 / 1
Училишен, Школски, Прибор
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.11.2021 13:46

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Поради затворање на Книжарница се продава преостанатата роба

Училишен прибор и додатоци,
на големо или на мало

Цени по договор според интересот и количината.

Повеќе детали на следната адреса или тел.071 369 523 :

https://drive.google.com/file/d/1C5h5f721bbtNNK_BC2ia-P1HIVIYdJX3/view?usp=sharing

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Школски прибор / Останато

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
071369522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам