Logo

Bandazi

Број на оглас: 3429308 | Објавен на: 15.01.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4 aluminiumski bandazi so se gumi 15

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач