1 / 4
мерцедес 312д
4.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2021 13:38

Тетово / Тетово

-мерцедес спринтер 312д 97 год.
- со кровна клима,предна клима и парно кој работат,
-туристички седишта 15+1, во книшка се вози со Д кат.
- сменет нов мотор, но не e регистриранo koмбето
-потрошувачка 8 л.
,Одличен за фирми- превоз на вработени, ученици и слично
Ве молам за сериозни -реални понуди околу цената.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

sprinter
Потврден огласувач
078238239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам