1 / 2
Prodavam kopacki
800 МКД
29.09.2020 22:36

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

40

Боја:

Сива

Prodavam kopacki marka lotto velicina 40.
Kopackite se kako novi obleceni se dva pati.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

xxxxx
Потврден огласувач
070861998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам