1 / 3
PIFLI ZA KLARINET
700 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.11.2022 14:22

Битола / Битола

Nabaveni vo Slovenija. Mnogu malku koristeni, od edna nedela do mesec
Odlicen kvalitet
Cena po dogovor

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076449695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам