Logo

Gusani radijatori

Број на оглас: 3429802 | Објавен на: 13.02.2020, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Продавам 3 тростолбни гусани радијатори:
- Со 6 ребра
- Со 8 ребра
- Со 9 ребра
- Радијатор за купатило со две дебелоѕидни цевки
Цената е 6 евра од ребро или се комплет за 9.000 ден.

Тел: 070-431-778

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Виктор

Потврден огласувач