Logo

skoda superb 2.5 tdi exstra zamena za motor

Број на оглас: 3430195 | Објавен на: 21.02.2020, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Superb

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


skoda superb 2.5 tdi god 2006 exstra reg zamena za motor ili pom kola
kontakt
070 83 50 50 Bufi

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач