1 / 10
Se prodava kujka sprat ipodrumski prostor
75.000 €
Цената е фиксна
12.11.2022 16:47

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

105 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1989

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Djemal Bjedik br 5

kujkata e vo senjak 3 pozadi trgovskiot ELKOS blizu skoloto Dimitar Vlahov Spratot ima 105m2 Kujna,dnevna,3spalni.kupatilo,predsoblie golema pokriena terasa podrumskiot prostor ima isto 105m2 ima 50m2 stan so dnevna kujna vo edno spalna kupatilo so tus

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Trajce Kocev
Потврден огласувач
075567289 / viber +491771444794
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам