Конобари
По Договор
17.11.2019 17:47

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Таверна Момир има потреба од конобари/ка со искуство
заинтересираните можат да се јават на 070331223

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
070212610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам