1 / 1
Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip
13 €
16.03.2023 10:21

Штип / Штип

Квадратура:

12666 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi naselba Zeleznicka
so povrsina 12.666 m2, opfateno so generalen urbanisticki plan - so namena domuvanje.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
070530166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам