Fiat Bravo 1.9 8V Multijet 120ks 2007/08
3.900 €
17.11.2019 20:26

Неготино / Неготино

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

2 зонска автоматска клима - климатроник
Борд компјутер
Фабричко радио - ЦД плејер со стерео озвучување, 6 звучници
Електрика на сите прозори
Електрично подесување на ретровизори
Грејачи на ретровизори
Airbag system + airbag за заштита на глава и колена за возач и совозач и заштита на глава на задна клупа
Кожен подесив волан
Подесиви седишта

Наслон за рака напред со внатрешен простор за разладување на пијалок
Наслон на рака на задна клупа
Isofix- При монтажа на детско седиште

CITY Волан - олеснето управување на воланот во град
Follom Мe - вклучување на магленка при свртување во кривини и при паркирање
Фарови со проектори

5то степен менувач
Фабрички задни Сензори за паркинг

ABS ,ASR систем против пролизгување на тркалата
Фабрички затемнити стакла
Хромни лајсни на прозори
Алуминиумски рачки

Алуминиумски 16 оригинал Фиат Бандажи

205/55 R16 FIRESTONE All season нови гуми 8mm шара
Електричен комресор

Сменет ребраст каиш со водна пумпа на 160 000 со Фактура
Потрошувачка 4.3 отворено 6.8 градска 5.2 комбинирано

Возилото е донесено со возење од Германија.
Платени сите давачки до регистрација

Цена 3900 евра

--- 071 250 353 ---

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Славе Стојанов
Потврден огласувач
071250353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам