1 / 5
125cc - 2.000km - NOV
750 €
Цената не е фиксна
17.06.2022 14:16

Гостивар / Гостивар

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

JOHNWAY

PRV GAZDA
Kupen 2017 od salon proizveden 2015
Dva kluca.
2.500 km
Moze zamena za kola malo vozilo
Mnogu malku koristen

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078500006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам