1 / 4
Blutooth BEATS Earphones
1 МКД
09.09.2021 10:13

Гевгелија / Гевгелија

Blutooth URBEATS by DR DRE Headphones 810-00009. Kupeni od Amerika 50$. Drzat baterija 2 do 3 casa. Mnogu jak bas, duri treba da se namali. Ima equalizer-i po aplikaciite, se podesuva.

Cena po dogovor.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077736497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам