Logo

Kosacka FELLA 2.45 M

Број на оглас: 3432240 | Објавен на: 15.01.2020, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Kosacka Fella 2.45 so 6- mali saana,so hidraulika vo odlicna sostojba

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 aco

Потврден огласувач