Logo

Kosacka JF-190

Број на оглас: 3432248 | Објавен на: 08.08.2020, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Kosacka JF-190 so rastresuvac,2-saana,so hidraulika

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 aco

Потврден огласувач