Ѕидни школски бели табли
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.04.2022 10:27

Чаир / Скопје

Се продаваат многу добро зачувани магнетни школски табли за пишување со маркер.
160х120см 4000 денари
120х100см 3000 денари
120х80см 1500 денари (2 комада)

комплет 9500 денари - сите 4 табли

Информации од 12-21 часот
тел: 070-785-443

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

emil
turisticka 47/2
Потврден огласувач
078304596
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам