1 / 8
AUDI A8 3.0 TDI QUATRO 2005 ZA DELLOVI MOZIT I KOMPLET
123 €
03.09.2022 12:31

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

PER PJES NA DELLOVI
TEL 070 610 177

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
070610177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам