1 / 4
Ladnaca Thermo King
4.500 €
Цената не е фиксна
04.11.2021 17:34

Валандово

Ladnacata e vo dobra sostojba moze zamena za kola tel. 071537005

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

mercedes
Потврден огласувач
071537005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам